FC Nitra – FK Dukla Banská Bystrica 2:0 (1:0), 23. novembra 2013 (sobota) o 14:30, 536 divákov

Sektor hostí v Nitre navštívilo 30 priaznivcov červenobielych. Hnali sme našu Dukličku za víťazsvom od úvodu, bohužiaľ góly padajú len do našej brány. Domáci sformovali asi 10-členný kotlík a okrem svojich porikov zakričia i meno nášho vtedy ešte len kandidáta na župana Mariána Kotlebu. Samozrejme tento pokrik opätujeme a zapájame ich do prekrikovačky Marián - my a Kotleba oni. Toto si zopakujeme aj druhom polčase. Mnohí cez prestávku opúšťajú štadión s cieľom osviežiť sa, preto chvíľu trvá, kým sa sformujeme. Druhá polovica druhého polčasu, ale stojí za to. Nepretržitý hlasný support, za ktorý sa nám hráči aj napriek prehre prídu ku plotu poďakovať. Cesta späť je vo výbornej nálade, kto nebol môže ľutovať.